Znamení Kozoroh

Desáté znamení zvěrokruhu je Kozoroh. V hindském hvězdopravectví se nazývá Makarar. Symbol, pomocí něhož se znamení zobrazuje nejčastěji, je zpodobněním přední části kozího těla s rybím ocasem a mlhavě upomíná na mořskou pannu. Někdy se také Kozoroh zobrazuje jako delfín neboli „mořská koza“ Slunce setrvá ve znamení Kozoroha od 22. prosince do 20. ledna. Kozoroh je zemské znamení a vládne mu Saturn.

Kozorohové potřebují na počátku života povzbuzení, aby nabyli sebedůvěru a utužili své duševní a rozumové vlastnosti. U Kozorohů se projevuje silný zájem o sebe sama, tihle lidé jsou z pravidla zvyklí spoléhat se na sebe a chodit po vlastních cestách. A ti, kdo doopravdy dospějí, nebývají sobečtí. Strach z budoucnosti v nich probouzí šetrnost, ale o majetek se někdy dokážou podělit, záleží u nich na dané situaci. Leckdy zrozenec tohoto znamení touží po úspěchu tak mocně, až to v ostatních vzbuzuje závist. Pokud Kozorohové nepropadnou beznaději, mohou své potíže zdárně ustát, překonat veškerá omezení a stát se tak optimisty.

V podnikání jsou tito lidé dobrými manažery, ekonomy nebo účetními. Pragmatické plánování je zvýhodňuje v roli finančníků. Jsou také úspěšní v profesích učitelů a právníků. Mají obvykle i literární talent.

V lásce a manželství vychází Kozoroh nejlépe s pragmatickou Pannou, ale i Býkem a Beranem. Všechny tyto tři znamení, které jsou vhodné ke znamení Kozoroha se vyznačují vlastnostmi, které příznivě vyvažují proměnlivé nálady Kozoroha.

Pro Váš horoskop ve znamení Kozoroha volejte 906 50 10 10 linka 1.

Věštírna Anemari

Copyright © 2019 Vyklad z karet. All Rights Reserved. Design & Develop by Petr Tvrdík www.WEB-technik.cz