Výklad z ruky - chiromantie

Je dávné umění nauky o lidské ruce, metoda jak porozumět člověku. Třeba, že přesvědčivé důkazy po ruce nemáme, je velmi pravděpodobné, že chiromantie sahá svými počátky až ke starým Egypťanům. První písemné záznamy o chiromantii se objevují v indické literatuře védského období (asi 2000 před Kristem). V kultuře Západu jsou první zmínky o ní obsaženy v díle Aristotelově (384-322 před Kristem). V obou kulturách lze usuzovat ovšem na starší, ústní tradici chiromantie. Pravdou ovšem je, že i na malbách v jeskyni z doby kamenné se nachází otisky dlaní, z nichž se domníváme, že lidstvo již dávno, dávno uchvacovalo poselství vepsané do lidské dlaně.

Chiromantie v praxi

Lidé si často mylně myslí, že chiromantie je pouhým čtením z dlaně, při chiromantickém výkladu člověka se však čte z celé ruky. Vlastně pro čtení se musí přihlížet na obě ruce. Jelikož levá ruka vypovídá o vlastnostech, s nimiž se člověk narodil, kdežto pravá ruka vypovídá o jeho současné situaci a jak danou situaci zvládá.
Já sama se touto metodou zabývám již 15 let, a musím říci, že jsem už lidských dlaní viděla opravdu dost, a vždy mě překvapí, jak čáry v lidské ruce dokážou velice dobře vypovědět o daném jedinci, jaký je a jak se bude jeho život ubírat.

Výklad z ruky na dálku

V případě zájmu o výklad z ruky se můžete objednat pomocí kontaktů, je možné objednat výklad z ruky na dálku (domluva pomocí telefonu nebo e-mailu) od kartářky Rachel. Jsem tu s láskou pro vás všechny.

Copyright © 2019 Vyklad z karet. All Rights Reserved. Design & Develop by Petr Tvrdík www.WEB-technik.cz