Znamení Beran

První ze znamení zvěrokruhu symbolizují hlava a rohy Berana. Je to symbol útočné síly - zbraň bohů, nástroj vůle. V období, kdy Slunce stojí v tomto znamení a které každoročně nastává 21. března a trvá do 20. dubna, obětovali staří Babyloňané berany.

Berani, byť rychle propadají hněvu, se také snadno uklidňují. Mívají bystrý úsudek, milují hudbu a zábavu. Ovládají umění říkat pravou věc v pravou chvíli. Vzájemné problémy budou řešit rychle, prudce a nekompromisně. Jsou to náruživí badatelé, kteří mají schopnost využívat toho, co se naučili, ve svůj prospěch. Tito lidé nesnesou, aby je někdo řídil nebo jim dokonce poroučel a svou svobodu a nezávislost si získají za každou cenu. Jejich odvaha bývá neuvěřitelná, ale vyplývá ze sebedůvěry, kterou získali svými výkony. Mají velký elán a chuť pouštět se stále do nových věcí a mají dost nápaditosti a inteligence, aby si poradili i s nejsložitějšími úkoly. Tito lidé mohou zastávat všechna povolání, u kterých je nutné rychlé a bystré rozhodování i velká zodpovědnost. Je pro ně typické otevřené a upřímné jednání a ve styku s lidmi dovedou být diplomatičtí a taktní.

V podnikání se Berani hodí zejména pro obchod a jejich elán je ceněn i na poli realit a financí. Porozumění a harmonii nacházejí Berani v lásce a manželství s partnery narozenými ve znamení Lva, Střelce nebo v jejich vlastním znamení. Temperament Beranů svědčí i manželství s Blíženci nebo Váhami.

Pro Váš horoskop ve znamení Berana volejte 906 50 10 10 linka 1.

Copyright © 2019 Vyklad z karet. All Rights Reserved. Design & Develop by Petr Tvrdík www.WEB-technik.cz