Znamení Panna

Šesté znamení zvěrokruhu je Panna, která se většinou vypodobňuje jako mladá dívenka držící zelenou snítku nebo obilný klas. Slunce je ve znamení Panny od 23. srpna do 22. září. Panna je znamením země a vládne jí mrštný a spolehlivý Merkur. Panny jsou lidé zvídavé mysli, kteří si nedají pokoj, dokud se nedozvědí vše, co se o té které věci chtěli dovědět. Dokážou od lidí obratně získávat informace a poté si je buď doplnit z dalších zdrojů, nebo si potřebná fakta domyslet, aby nakonec sestavily podivuhodně přesný obraz.

Podstatnou složkou myšlení Panny je řád a harmonie. Lidé narození v tomto znamení by měli hledět na to, aby si vlastní život i své záměry zjednodušovali, jinak jim hrozí, že se zalknou přívalem podrobností, které jejich náročný úsudek nedokáže nechat stranou. Lidé narození ve znamení Panny bývají obvykle tolerantní, jakmile však začnou být slepí k vlastním omylům, mohou se z nich vyklubat větší dogmatici, než jsou ti, které kritizují.

Mysl Panny ovládá představivost a vyvolává v nich strach z nehod, nemocí a finančních potíží. Panny citlivě vnímají bolest a veškeré podoby utrpení, proto často povrchně soucítí s těmi, na něž dolehla nepřízeň osudu. V podnikání se Panny uplatní zvláště tam, kde jejich bystrý úsudek spatřuje nové možnosti nebo výnosný obchod. Dokážou vyhodnocovat podmínky pro podnikání a odhadnout směrování trhu. Jsou také z nich dobří spisovatelé, redaktoři, právníci a profesoři. Dokážou rychle odhadnout situaci a své závěry chytře uplatnit. Musí ovšem také nejprve překonat svou uzavřenost. Láska ani manželství se u Pannen neobejde bez potíží, na vině je náročná „rejpavá“, věčně nespokojená a někdy i tvrdohlavá povaha, která je pro toto znamení příznačná. Vhodné znamení pro Pannu do manželství bývá Ryba, Býk, Kozoroh. Nejlépe jí však bude se stejným znamením, tedy Pannou.

Pro Váš horoskop ve znamení Panny volejte 906 50 10 10 linka 1.

Copyright © 2019 Vyklad z karet. All Rights Reserved. Design & Develop by Petr Tvrdík www.WEB-technik.cz