Znamení Rak

Čtvrté znamení zvěrokruhu symbolizují sevřená račí klepeta, o nichž se praví, že symbolizuji spojení mužského a ženského principu. Slunce setrvává ve znamení Raka každoročně od 21. června do 22. července. Tomuto znamení vládne Měsíc, a lidé v tomto znamení se proto v literatuře občas nazývají „měsíčními dětmi“. Jsou to lidé domáčtí, mají rádi domácí život a poklid domova, ale těší je i cestování a rádi také zažívají dobrodružství.

Obrovské odhodlání a vytrvalost zahánějí Raky až ke krajnostem. I když by se mohlo zdát, že budou při svém založení v životě dost nepraktičtí, pravda je taková, že pokud se jedná o finance a životní úroveň, vědí jak se o ní postarat a jejich jednání vykazuje hodně smyslu pro realitu. Svou osobnost dovedou svérázně prosadit a zajistit sobě a své rodině pohodlný život, protože přívětivý a útulný domov a rodinná pohoda je pro jejich zjitřenou mysl a neklid, potřebným útočištěm.

V podnikání zpravidla bývají Raci úspěšní. Jsou šikovní i v řemeslnické sféře a také jako kupci. Mají velice rádi kvalitu a na to, co sami vyrobí, jsou pyšní. Nicméně by se měli naučit být více asertivní. Pokud jde o povolání, bývají z nich dobří činitelé, knihovníci, historici a vědci. Pro svazek manželský, či partnerský, se velice dobře k sobě hodí Rak a Kozoroh. Dobrou kombinaci tvoří Rak a Ryby, ale také Štír a Váhy.

Pro Váš horoskop ve znamení Raka volejte 906 50 10 10 linka 1.

Copyright © 2019 Vyklad z karet. All Rights Reserved. Design & Develop by Petr Tvrdík www.WEB-technik.cz