Znamení Ryby

Posledním symbolem dvanáctého znamení zvěrokruhu je dvojice navzájem spřažených mořských koní nebo lvounů, kteří žijí v nejhlubších oblastech moří. Slunce je v tomto znamení od 21. února do 20. března. Ač se tradičně má za to, že mu vládne Jupiter, bývají jakožto vodní znamení Ryby příhodněji spojovány s Neptunem, planetou, kterou do roku 1846 (až na malou hrstku lidí) nikdo neznal.

Nesobecká povaha Rybám často nedovolí uskutečnit na plno vše, co je v jejich silách. Čím větší je jejich nezáludnost, tím pochybovačněji se dívají na své vlastní schopnosti. Na oplátku se začnou o to víc strachovat o budoucnost, což jen znásobí jejich přítomné obavy. Z tohoto plyne, že Ryby jsou ze všech znamení snad nejopatrnější, pokud jsou ve hře jejich záležitosti. Navzdory tomu se ale nezřídka spoléhají na cizí sliby, a tak snadno a často naletí. Ačkoli sami jsou tito lidé upřímní, spolehliví a důvěryhodní, často se jim vyčítají chyby druhých. Ryby často padnou za oběť drobným vykutáleným intrikám, o nichž nemají nejmenší podezření. A proto je zpravidla, že ovládnout Rybu není nic nesnadného, a tak Ryby chrání optimismus seslaný Jupiterem. Díky veselé povaze se Ryby přenesou i přes obludné potíže, jako by ani nestály za řeč. Skuteční přátelé a dobří lidé dokážou poznat jejich pravou cenu, pomáhají jim vyzvedávat jejich silné stránky a dokonce je i chrání.

V podnikání to Ryby táhne do rozsáhlejších organizací, kde dojde k uznání jejich upřímnost a výkonnost. Dobře si také vedou ve státní správě a výzkumu. Mnozí z nich jsou úspěšnými inženýry. Zajímají se také o historii a o přírodu v celé její rozmanitosti.

Manželství dvou lidí ve znamení Ryb je sice harmonické, ale oba partneři jen s obtížemi dokážou podnítit energičtější vlastnosti toho druhého. Taktéž se Rybám může dobře dařit s Rakem, Pannou nebo Štírem. Vhodná jsou často i ostatní znamení, s výjimkou Vah, které mají přílišný sklon potěžkávat Rybí nedostatky.

Pro Váš horoskop ve znamení Ryb volejte 906 50 10 10 linka 1.

Copyright © 2019 Vyklad z karet. All Rights Reserved. Design & Develop by Petr Tvrdík www.WEB-technik.cz