Znamení Štír

Symbol osmého znamení zvěrokruhu se podobá symbolu Raka, avšak s šipkou na ocase - žihadlem. Je to symbol hada, jehož historie sahá až k pověstnému hadu z krásné zahrady Eden. U Štíra vůle vládne rozmnožovacímu pudu, nebo je jím ovládaná. Někdy se vypodobňuje jako drak a často je spojován s konstelací Aguilla - orla.

Slunce je ve znamení Štíra od druhého třicetistupňového oblouku po průchodu Slunce pod zimní rovnodenností od 24. října do 22. listopadu. Štír, vodní znamení, je ovládán Marsem a vyvýšeným Uranem. Štíři se chovají tiše, až tajnůstkářky, ale jsou velice všímaví. Pokud se už vyburcují k činnosti, jdou odhodlaně, útočně a nesmlouvavě za svým a dokážou za svou věc bojovat. Pracují-li pro dobro ostatních, dosahují vysokého postavení a bývají velice vážení. Bývají nicméně spokojeni sami se sebou a tak se u nich leckdy projeví panovačnost a blahosklonnost. Štíři jsou rození bojovnici - bezohlední a svárliví. Své chování a nálady by měli neustále krotit.

Štírova silná osobnost dokáže prakticky uspět kdekoliv. Uplatit se mohou v celé sféře funkcí, od ředitelů až po manažery obrovských společností. Jsou také dobří policisté a vyšetřovatelé.

V lásce a manželství má Štír na výběr ze tří příznivých možností. Býk, Rak a Ryby. Ale může jim to také velice dobře klapat s Pannou a taktéž se Štírem. Spojení Štír a Lev je rovněž možné.

Pro Váš horoskop ve znamení Štíra volejte 906 50 10 10 linka 1.

Copyright © 2019 Vyklad z karet. All Rights Reserved. Design & Develop by Petr Tvrdík www.WEB-technik.cz