Znamení Střelec

Slunce je ve znamení Střelce od 23. listopadu do 21. prosince. Vládne mu Jupiter, král všech planet. Střelec je ohnivé znamení. Emblém Střelec, výseč luku a šíp mířící ke hvězdám, symbolizuje touhu a usilování. Střelec se často vypodobňuje jako kentaur, napůl člověk, napůl kůň, který ztělesňuje svár filozofické mysli a tělesných instinktů. Praví se, že Střelec dostal jméno po babylonském bohu války.

Střelec je pracant, a tak z pravidla zastane více práce než ostatní. Rád se pouští do dobročinných prací. Střelci mají od přírody vyvinutou intuici a prozíravost. Ve svém vzrušení a entuziasmu však mohou snadno přehlédnout, jaké nové potíže by mohly nastat. Tato zbrklost může Střelcům přinést značné potíže ve středním věku. Pokud se u Střelců stane, že jsou s životní energií na dně, těkají od jedné podružnosti k druhé a nakonec nedoberou nikam. Jsou-li na vrcholu sil, nedají Střelci jinak, než že dovedou započaté věci až do zdárného konce. Mají leckdy impulsivní jednání a dokážou tím jiné nadchnout, a tak také mohou sklízet obrovskou popularitu a mít tak celé zástupy svých přívrženců. Rádi také cestují, a proto z nich mohou být dobří piloti a kapitáni zámořských lodí. Také se jim může dařit jako bankéřům a finančníkům. Bývají dobře zběhlí ve vědeckých a mechanických oborech. Ve spolupráci s Berany či Blíženci dosahují skvělých výsledků.

V lásce a manželství je třeba poznamenat, že Střelci se ne nadarmo říká „mládenecké znamení“. Lidé, kteří jdou za svou svobodou, si docela dobře vystačí sami. Jsou však pozorní, ohleduplní a ochotní brát na svá bedra díl odpovědnosti. Střelcům se daří, vezmou-li si někoho, kdo se narodil v jejich vlastním znamení, anebo člověka narozeného ve znamení Blíženců. Také je vhodné znamení k němu Beran, Lev či Váha.

Pro Váš horoskop ve znamení Střelce volejte 906 50 10 10 linka 1.

Copyright © 2019 Vyklad z karet. All Rights Reserved. Design & Develop by Petr Tvrdík www.WEB-technik.cz