Znamení Váhy

Symbolem sedmého znamení zvěrokruhu jsou Váhy, emblém rovnováhy a spravedlnosti. Slunce ve znamení Vah setrvává od 23. září do 23. října. Váhy jsou vzdušným znamením a vládne jim Venuše povznášená Saturnem. U Vah má vše co do činění s vyrovnaností, neboť svou bezbrannost vyvažují odhodláním, odsudky empatií. Váhy, znamení spravedlnosti, se vždy snaží podpořit dobrou vůli a přátelství, kdyby měly zabřednout do extrému, jichž se děsí. Vede je k tomu láska k harmonii a kráse, láska, která jim je vlastní a již dostaly darem od Venuše. Váhy se rády nechávají vést intuicí, ta jim dává schopnost vyslídit lest a neupřímnost. Když si však o něčem udělají předčasný úsudek, nebo když naslouchají lidem, kterým věří nebo jimž jsou nakloněny, není nesnadné svést je z cesty a zmást. Vlivu těch, kteří na ně zapůsobí, podléhají Váhy tak snadno, že začnou napodobovat jejich způsoby a osvojí si dokonce i jejich vlastnosti. Soucit a porozumění jsou pro lidi tohoto znamení prvořadé. Mají nutkavou potřebu vytvářet soulad a harmoni.

V podnikání mohou Váhy dosáhnout vysokých postů, jelikož jejich úsudek, pokud je správně využíván, je pro řídící funkce k nezaplacení. Jsou také velice chápající ke svým podřízeným. Mají také velice dobrou intuici. Měly by si udržet na uzdě hráčskou vášeň, jinak by je mohla zruinovat. Váhy se často stávají vynálezci, výzkumníky, nebo také historiky. Nadání hrát někoho jiného z nich dělá skvělé herce, ale i muzikanty a zpěváky. Mají mnohostranný talent.

V lásce a manželství se Váhy velice dobře shodnou s Beranem, který má spoustu elánu. Povzbuzení načerpají Váhy v manželství se Lvem. Váhy souzní také s Vodnářem, Blížencem a Štírem. I spojení Váhy a Střelec nebývá špatné. Ovšem Váhy a Panna může vyústit v konflikt zájmů.

Pro Váš horoskop ve znamení Vah volejte 906 50 10 10 linka 1.

Copyright © 2019 Vyklad z karet. All Rights Reserved. Design & Develop by Petr Tvrdík www.WEB-technik.cz