Znamení Vodnář

Symbolem jedenáctého znamení je proud vody symbolizující služebníka lidstva, který vylévá vodu poznání, aby utišil žízeň světa. Vodnáři jsou hledači pravdy, kteří se rádi podělí o to, čemu se naučili. Panuje domněnka, že Vodnář představuje Ganymeda, mladého syna Callirhoe, nejkrásnějšího ze smrtelných. Ganymeda vynesl orel na křídlech na nebesa, aby se stal Jupiterovým číšníkem.

Slunce je ve znamení Vodnáře od 21. ledna do 20. února. Před rokem 1781, než byla objevena planeta Uran, byl Vodnář, vzdušné znamení, spojován s planetou Saturnem. Od doby, kdy existence Uranu vešla ve známost, mají astrologové sklon označovat za vládce Vodnáře Uran. Najdou se však i tací, kteří tuto roli přisuzují Neptunu - byla objevena roku 1846 - neboť postava, po níž je planeta pojmenována (Neptun, vládce moří), se až nápadně podobá postavě Vodnáře. Ve znamení Vodnáře se narodilo víc slavných osobností než v jakémkoli jiném znamení. Důvěra v sebe sama, sebejistota a víra, že jsou v právu, to jsou právě ty vlastnosti, které tvoří základ úspěchu Vodnáře. Vodnáři, kteří se doberou upřímnosti a laskavosti svého znamení, si mohou být jisti, že to dotáhnou velmi vysoko. Bývají umínění a dokážou krotit svůj temperament. Jsou činorodí a vrtošiví, ale jakmile v nich jednou vzplanou ambice, dokážou zdolat nebývalé výšiny.

V podnikání dokážou Vodnáři skvěle smlouvat, rádi nakupují, jsou z nich schopní dražitelé a vynikající organizátoři, jelikož umějí vzbudit zájem a svým šarmem upoutat. Dobře se uplatní v policii a na poli práva. V tomto znamení se narodilo mnoho významných vědců, stejně jako věhlasných vynálezů.

V lásce a v manželství se shodnou s většinou ostatních znamení, neboť Vodnář mívá chápavou povahu. Zvlášť vhodná znamení jsou Blíženci, Lev a Váhy.

Pro Váš horoskop ve znamení Vodnáře volejte 906 50 10 10 linka 1.

Copyright © 2019 Vyklad z karet. All Rights Reserved. Design & Develop by Petr Tvrdík www.WEB-technik.cz