kartářka Mirka

věštkyně - Mirka

Nevím, jak mám vysvětlit to, že jsem kartami doslova okouzlena a jsem tudíž v jejich moci. Karty a výklad karet mi doslova změnily a obrátily život na ruby.

Když jsem byla malá holka jedna cikánka mi vyvěštila z výkladu karet, že mam obrovský dar pomáhat lidem a ovlivňovat životy jiných lidi. Při jejím výkladu z karet jsem si myslela svoje, ale nechala jsem jí ať mi vyvěští co mě čeká. Řekla mi spoustu věcí, kterým jsem moc nevěřila a přestala jsem na to myslet. A časem jsem zjistila, že měla v mnoha věcech pravdu, to že jsem potkala smrt mi otevřelo oči a duši.

VOLEJTE MIRCE 906 50 10 10 linka 3

Cítím věci a pocity, které lidé běžně necítí, někdy mě to až děsí a velmi bolí. A tak začala má cesta ke kartám a jiným okultním jevům. Začala jsem si povídat s kartami a kyvadlem a oni mě oslovily a mnohdy mi moc pomohly a nejenom mě. Proto jsem se rozhodla, že pomohu i vám, kdo to potřebuje. Proto bych chtěla lidem opravdu pomoci v jejich nerozhodnosti, ale opravdu jen těm kdo o to stojí a potřebují. Protože ač se to nezdá, tak nám kartářkám a čarodějkám to moc ubližuje a vysiluje to naší energii, kterou vám tudíž předáváme. Tak kdo potřebuje anděla spásy jsem tu pro vás. Vaše Miroslava

Věštírna Anemari