Naše služby v oblasti výkladu karet | Výklad z karet

Prodej obrazů

Pokud jste sběrateli ručně malovaných obrazů, anebo vás zaujala tato sekce, nabízíme zde ke koupi nejen energetické obrazy, ale i krásné mandaly.

Čtverce

Jaké jsou energetické čtverce? Čtverce jsou olejové obrazy, s kterými rozsvítíte celý byt nebo pokoj a můžete si sestavit svoji vlastní barevnou kombinaci barev přesně podle vaší nálady nebo vašeho životního stavu. Můžete je také dobře zapojit do interiéru a oživit ho o moderní umění. Kromě toho, každý čtverec působí na každého člověka „energeticky“ uklidňující energií a pocitem domova.

Mandaly

Slovo mandala pochází ze sanskrtu a znamená kruh, střed v různých formách se s mandalami setkává lidstvo od dávných dob. Starým Tibeťanům sloužily zejména jako zdroj energie, regenerace a obnovy sil, záznamy z 12. století ukazují, že v Evropě se za pomoci mandal léčily různé choroby. Renesanční učenec Giordano Bruno tvrdil, že kruhovité obrazy napomáhají soustředění mysli a navozují harmonický stav duše. Ve 20. století se o mandaly zajímal i švýcarský psychiatr Gustav Jung. Byl přesvědčen, že pokud nějáká osoba vytvoří mandalu, odhalí své nitro - jak je její osoba uspořádaná. Tím, že se člověk zadívá na určitou mandalu, může sklidnit své emoce posílit energii uvědomit si podstatu svých problémů a řešit je.

Výklad karet zdarma

Služba výklad karet zdarma je poskytována každou STŘEDU od 20:00 do 20:10.

Věštírna Anemari

Copyright © 2019 Vyklad z karet. All Rights Reserved. Design & Develop by Petr Tvrdík www.WEB-technik.cz