• kartářka Edita

  Výklad z karet - Edita

  Jmenuji se Edita a již přes 27 let pracuji s tarotovými a andělskými kartami, horoskopy, čistění čaker a léčení na dálku. S výkladem karet mám velké zkušenosti, protože se jím zabývám od svého dětství. Již 27 let vykládám karty a zajímám se o numerologii a astrologii. Moji předkové pochází z Maďarska a tam každý třetí člověk byl astrolog, čaroděj či věštec. Ještě moje babička se tímto zabývala a i mě to bylo dáno do vínku. Výklad karet dělám z tarotových karet a cikánských karet. Vystupovala jsem i v televizi jako medium. I nyní vykládám karty na objednávku a mám spoustu spokojených zákazníku, kteří se rádi vracejí zpět na výklad. Budu ráda, když se na mě obrátíte i vy, a já vám budu moci poradit a říct, čeho se vyvarovat a na co se těšit..

  Těším se na Vás, Edita

  VOLEJTE EDITĚ 906 50 10 10 linka 10

 • Výklad z karet - Rachel

  Kartářka Anemari RACHEL

  kartářka Rachel

  Již více jak 15 let poskytuji výklad karet. Používám andělské karty, tarotové (cikánské) karty – Tarot a hlavně mariášové karty. Dále ovládám chiromantii (čtení z ruky), andělské a partnerské poradenství a léčitelství.

  O mně:

  Jsem kartářka (výklad karet), bylinkářka, chiromantka (čtení z ruky).
  Komunikuji s anděly = Andělská terapie, Andělské karty, Andělské rituály. Maluji mandaly pro zlepšení momentální životní situace: mandala ochrany, štěstí, lásky, peněz... Dle výběru klienta.
  Otevřeme snář pro výklad snů a pomohu Vám správně pochopit význam vašeho snu.

  Motivace:

  Proč mi zavolat o výklad z karet? Proč má věštba z karet?
  Pomohu Vám jak se ztotožnit s životním cílem. Poradím, jak nejlépe zrušit své duševní svazky s kritikou, sebezatracováním, strachem, zlobou a starostmi. Poradím, jak se oddat svému ideálu a jak funguje zákon blahobytu a úspěchu pro každého na této planetě.

  Pro osobní výklad z karet jsem tu pro Vás

  VOLEJTE ANEMARI 906 50 10 10 linka 1

 • hana.jpg

  Výklad z karet - Hana Adriel

  Jsem kartářka Hana. Zabývam se výkladem tarotových karet již více jak třicet let. Ráda používam Andělskou energii, cítím přítomnost Andělů a vidím je. Pomocí Andělů dokážu lidem pomoci v různých životních situacích. Dokážu se vcítit do jejich problému a okamžitě jim poskytnout řešení. Ke své práci používam kyvadlo, které mě ujišťuje, že jednám tak správně. Velice uspěšně se mi daří řešit mezilidské vztahy a vztahy všeobecně s lidmi.

  Těším se na Vaše zavolání. Kartářka Hana.

  VOLEJTE HANU 906 50 10 10 linka 8

 • kartářka Sofia

  Výklad z karet - Sofia

  Moji Milí. Věštecké schopnosti jsem zdědila po mé babičce a matce. V podstatě celý náš rod ze strany matky měl a má tyto schopnosti. Má sestra je taktéž velmi úspěšnou a žádanou léčitelkou. Já sama jsem byla Bohem vyvolena k velmi náročné Duchovní Cestě životem, která byla provázena velkými životními zkouškami, plná strastí a velkého utrpení. Toto mi bylo sděleno již v dětství jedním velmi starým knězem na Svaté Hoře v Příbrami.

  Další moje setkání bylo taktéž v České republice a to s jedním velkým duchovním Mistrem, který měl zasvěcení prostřednictvím Vyšší moci a jasnovidectví v Cheopsově Pyramidě. Byl to světově uznávaný léčitel a dlouhá léta byl naším rodinným pomocníkem, učitelem a přítelem. Poté následovala moje samostatná cesta, která byla završena před 15-ti lety Duchovním Osvícením v křesťanském chrámu Boží Moudrosti v Istanbulu Hagia Sofia, kde mi byla probuzena čakra Třetího oka a otevřena čakra Korunní. Přes tyto čakry Vám mohu posílat Boží ochranu, léčbu, energii a další pomoc v těžkých chvílích vašeho života.

  S Láskou Vaše Sofia

  VOLEJTE SOFII 906 50 10 10 linka 6

 • kartářka Libuška

  Výklad z karet - Libuška

  Mojí doménou je 20letá zkušenost kartářky s andělskými kartami, kosmickým tarotem, léčením a kartami Andělů světla, ale používám také ametystové kyvadlo a achaneling s anděli, jedná-li se o léčení, tam používám vesmírné energie a společně s andělskými a archandělskými energiemi, je-li potřeba, volám i na nebe vzaté mistry a s jejich pomocí odvádím na Zemi uvíznuvší dušičky ke světlu pro jejich i osob za ně žádajících klidný život. Pokud je potřeba, mohu Vám pomoci numerologií a také astrologií, je spousta možností jak Vám pomoci, každý jsme jiný a také pro každého je jiná cesta a já vím, že ji najdeme spolu.

  VOLEJTE LIBUŠCE 906 50 10 10 linka 2

  Kdo jsem

  Jmenuji se Libuše a jméno Mahachamira jsem dostala od svých ochránců archandělů. Mezi ty, kteří mě provázejí od narození, je archanděl Rafael a proto jsem vděčná, že mne vede životem. Ezoterika je pro mne srdeční záležitostí, jsem vděčná, že mi nebe dalo tolik nádherných darů, které s láskou používám tam, kde je to třeba a vím, že to pomohlo. Poradím s láskou, zdravím a prací, ať už ji hledáte nebo jsou v ní problémy. V dalších oblastech života za těch více jak 20 let, co mne provázejí životem otevřené dary, jsem poznala spoustu nádherných lidí se srdcem stejně naladěným jako to moje a pro ty, kdo potřebují pomoci jsem tu, abych Vám pomohla, poradila a těším se na Vás.
  Vaše Mahachamira - Libuška

 • kartářka Vendy Edita

  Výklad z karet - Vendy Edita

  Moji milí klienti. Jsem zde pro Vás a nabízím Vám své schopnosti, které mám. Jsem věštkyně a kartářka Edita. Vykládám z karet a zaměřuji se na mariášové karty. Jsem připravena pomoci Vám jak nejlépe budu moci. Vaše kartářka Vendy Edita.

  VOLEJTE EDITĚ 906 50 10 10 linka 7

 • kartářka Jana Jasnovidka

  Výklad z karet - Jana Jasnovidka

  Zdraví Vás jasnovidka Jana. Díky své babičce mám jasnozřivost a svoji silnou energii. Pracuji s kyvadlem, povím Vám kde máte zdravotní problémy. Dokážu Vám na dálku odblokovat bolesti pomocí svého kyvadélka, kterému říkám ''můj milý andílku'', protože moje babička byla opravdu anděl a andělem stále je. Já jsem s ní neustále spojena svojí intuicí a svojí duší. Cítím, že je stále se mnou. Dokážu Vám říct úplně vše, co potřebujete vědět. Jakmile uslyším Váš hlas, napojím se na Vás a moje silná energie mi ukáže Vaše bolesti a problémy. Pocítíte moji energii odblokováni, psychiky a stresu. Zavolejte mi a přesvědčte se, jak Vám pomůže moje věštba.

  Těším se na Vás, Jana Jasnovidka

  VOLEJTE JANU JASNOVIDKU 906 50 10 10 linka 5

 • kartářka Elína

  Výklad karet od kartářky Elíny

  Jsem Elína Tyto Alba, vaše čarodějka. Čarodějnictví je moje víra, filosofie i způsob života. Cesta, jak prospět sobě i ostatním. S tím, co vím o reinkarnaci, věřím, že jsem byla čarodějkou i v mnoha mých dalších životech. Před více jak dvaceti lety, jsem byla obdařena přímým napojením na andělské energie a za pomoci andělských průvodcú nyní praktikuji své rituály a konzultace. Odstraňuji negativní energie a bloky, čistím a harmonizuji čakrový systém a předávám vzkazy a rady od andělú svým klientům. Jako pomůcky při svých konzultacích ještě používám tarotové karty, andělské karty, runy a kyvadla - čakrové a z drahých kamenů.

  VOLEJTE ELÍNĚ 906 50 10 10 linka 4

  Miluji drahokamy a minerály a využívám jejich léčivé energie. Kreslím energetické obrázky. Pěstuji a sbírám léčivé rostliny a byliny, ze kterých vyrábím čaje, masti, tinktury, sirupy, oleje .., ale také je využívám v kuchyni při vaření. Vyhledávám a testuji zajímavé recepty, které nejen dobře chutnají, ale také prospívají a léčí (pro svou chystanou knihu).

  Bude mi velkou ctí, pokud mi zavoláte, abych vám mohla pomoci s tím, co vás trápí. Společně můžeme najít odpovědi na různé otázky a aspekty vašeho života. Já a mí andělé vám děkujeme za důvěru a možnost být vám ku pomoci.

 • kartářka Mirka

  Výklad z karet - Mirka

  Nevím, jak mám vysvětlit to, že jsem kartami doslova okouzlena a jsem tudíž v jejich moci. Karty a výklad karet mi doslova změnily a obrátily život na ruby. Když jsem byla malá holka jedna cikánka mi vyvěštila z výkladu karet, že mam obrovský dar pomáhat lidem a ovlivňovat životy jiných lidi. Při jejím výkladu z karet jsem si myslela svoje, ale nechala jsem jí ať mi vyvěští co mě čeká. Řekla mi spoustu věcí, kterým jsem moc nevěřila a přestala jsem na to myslet. A časem jsem zjistila, že měla v mnoha věcech pravdu, to že jsem potkala smrt mi otevřelo oči a duši.

  VOLEJTE MIRCE 906 50 10 10 linka 3

  Cítím věci a pocity, které lidé běžně necítí, někdy mě to až děsí a velmi bolí. A tak začala má cesta ke kartám a jiným okultním jevům. Začala jsem si povídat s kartami a kyvadlem a oni mě oslovily a mnohdy mi moc pomohly a nejenom mě. Proto jsem se rozhodla, že pomohu i vám, kdo to potřebuje. Proto bych chtěla lidem opravdu pomoci v jejich nerozhodnosti, ale opravdu jen těm kdo o to stojí a potřebují. Protože ač se to nezdá, tak nám kartářkám a čarodějkám to moc ubližuje a vysiluje to naší energii, kterou vám tudíž předáváme. Tak kdo potřebuje anděla spásy jsem tu pro vás. Vaše Miroslava

Výklad karet a naše profesionální kartářky | Výklad z karet

kartářka Rachel

ANEMARI Rachel

online

Tel: 906 50 10 10 LINKA 1

Již více jak 15 let se zabývám výkladem karet, u kterého využívám především Andělské, Cikánské, Tarotové (Tarot) a hlavně Mariášové karty. Dále ovládám chiromantii (čtení z ruky), andělské a partnerské poradenství, léčitelství. Proč mi zavolat ohledně výkladu karet? Pomohu vám jak se ztotožnit s životním cílem. Poradím jak nejlépe zrušit své duševní svazky s kritikou, sebezatracováním, strachem, zlobou a starostmi. Poradím jak se oddat svému ideálu a jak funguje zákon blahobytu a úspěchu pro každého na této planetě. Patřím mezi ty nejlepší kartářky, které působí nejen v ČR... video a recenze kartářky

vědma Libuška

LIBUŠKA

 

offline

 

Tel: 906 50 10 10 LINKA 2

Jmenuji se Libuše a mojí doménou je 20letá zkušenost v problematice výklad z karet, u kterého využívám Andělské karty, Kosmický tarok, léčení a Anděly světla, ale používám také Ametystové kyvadlo a Achaneling s anděly, jedná-li se o léčení, tam používám vesmírné energie a společně s andělskými a archandělskými energiemi. Ptáte se, proč mi zavolat? Proč má věštba a ne od jiné kartářky?... pokračovat

věštkyně Mirka

MIRKA

offline

Tel: 906 50 10 10 LINKA 3

Dobrý den. Nevím jak mám vysvětlit to, že jsem kartami doslova okouzlena a jsem tudíž v jejich moci. Karty a výklad karet mi doslova změnily a obrátily život na ruby. Když jsem byla malá holka jedna cikánka mi vyvěštila z výkladu karet, že mam obrovský dar pomáhat lidem a ovlivňovat životy jiných lidi. Při jejím výkladu z karet jsem si myslela svoje, ale nechala jsem jí ať mi vyvěští co mě čeká. Řekla mi spoustu věcí, kterým jsem moc nevěřila a přestala jsem na to myslet. Ale časem jsem zjistila, že měla v mnoha věcech pravdu... pokračovat

EVIČKA DUŠIČKA

offline

Tel: 906 50 10 10 LINKA 4

Jmenuji se Evička Dušička. Je mi 53 let a již 35let pracuji s karty, výklady, horoskopy, výklady z lógru, rituály ..  Ke svému koníčku jsem se dostala přes další kartářku, která mě ujistila, že ze mne vyzařuje energie a schopnost pomáhat druhým lidem. Dokážu přenést energii, již během hovoru s Vámi a zaručují, že to samé pocítíte již během výkladu na sobě. Ráda vyslechnu každého a odkryji karty, poradím, co je pro něj nejlepší a jakou cestou se vydat. Jak získat lásku a jak si jí udržet. Podle horoskopu poznám, kdo se ke komu hodí a jaká Vás čeká budoucnost.  

kartářka Vendy Edita

VENDY EDITA

 

kartářka je offline

 

Tel: 906 50 10 10 LINKA 7

Moji milí klienti. Jsem zde pro Vás a nabízím Vám své schopnosti, které mám. Jsem věštkyně a kartářka Vendy Edita. Vykládám z karet a zaměřuji se na mariášové karty. Jsem připravena pomoci Vám jak nejlépe budu moci. Vaše kartářka Vedny Edita... pokračovat

kartářka Hana Adriel

HANA

 

online noční hovory

 

Tel: 906 50 10 10 LINKA 8

Jsem kartářka Hana. Zabývám se výkladem tarotových karet již více jak třicet let. Ráda používám Andělskou energii, cítím přítomnost Andělů a vidím je. Pomocí Andělů dokážu lidem pomoci v různých životních situacích. Dokážu se vcítit do jejich problému a okamžitě jim poskytnout řešení. Ke své práci používám kyvadlo, které mě ujišťuje, že jednám tak správně... pokračovat

Kartářka Edita

HANA

 

online 

 

Tel: 906 50 10 10 LINKA 10

Jmenuji se Edita a již přes 27 let pracuji s tarotovými a andělskými kartami, horoskopy, čistění čaker a léčení na dálku. S výkladem karet mám velké zkušenosti, protože se jím zabývám od svého dětství. Již 27 let vykládám karty a zajímám se o numerologii a astrologii. Moji předkové pochází z Maďarska a tam každý třetí člověk byl astrolog, čaroděj či věštec..... pokračovat

 

Copyright © 2019 Vyklad z karet. All Rights Reserved. Design & Develop by Petr Tvrdík www.WEB-technik.cz