Výklad karet od kartářky Anemari | Výklad z karet

kartářka Elína

věštkyně - Elína

Jsem Elína Tyto Alba, vaše čarodějka. Čarodějnictví je moje víra, filosofie i způsob života.

Cesta, jak prospět sobě i ostatním. S tím, co vím o reinkarnaci, věřím, že jsem byla čarodějkou i v mnoha mých dalších životech. Před více jak dvaceti lety, jsem byla obdařena přímým napojením na andělské energie a za pomoci andělských průvodcú nyní praktikuji své rituály a konzultace. Odstraňuji negativní energie a bloky, čistím a harmonizuji čakrový systém a předávám vzkazy a rady od andělú svým klientům. Jako pomůcky při svých konzultacích ještě používám tarotové karty, andělské karty, runy a kyvadla - čakrové a z drahých kamenů.

VOLEJTE ELÍNĚ 906 50 10 10 linka 4

Miluji drahokamy a minerály a využívám jejich léčivé energie. Kreslím energetické obrázky. Pěstuji a sbírám léčivé rostliny a byliny, ze kterých vyrábím čaje, masti, tinktury, sirupy, oleje .., ale také je využívám v kuchyni při vaření. Vyhledávám a testuji zajímavé recepty, které nejen dobře chutnají, ale také prospívají a léčí (pro svou chystanou knihu).

Bude mi velkou ctí, pokud mi zavoláte, abych vám mohla pomoci s tím, co vás trápí. Společně můžeme najít odpovědi na různé otázky a aspekty vašeho života. Já a mí andělé vám děkujeme za důvěru a možnost být vám ku pomoci.

Věštírna Anemari