Výklad karet od kartářky Sofie | Výklad z karet

kartářka Sofia

věštkyně - Sofia

Moji Milí. Věštecké schopnosti jsem zdědila po mé babičce a matce. V podstatě celý náš rod ze strany matky měl a má tyto schopnosti.

Má sestra je taktéž velmi úspěšnou a žádanou léčitelkou. Já sama jsem byla Bohem vyvolena k velmi náročné Duchovní Cestě životem, která byla provázena velkými životními zkouškami, plná strastí a velkého utrpení. Toto mi bylo sděleno již v dětství jedním velmi starým knězem na Svaté Hoře v Příbrami.

Další moje setkání bylo taktéž v České republice a to s jedním velkým duchovním Mistrem, který měl zasvěcení prostřednictvím Vyšší moci a jasnovidectví v Cheopsově Pyramidě. Byl to světově uznávaný léčitel a dlouhá léta byl naším rodinným pomocníkem, učitelem a přítelem. Poté následovala moje samostatná cesta, která byla završena před 15-ti lety Duchovním Osvícením v křesťanském chrámu Boží Moudrosti v Istanbulu Hagia Sofia, kde mi byla probuzena čakra Třetího oka a otevřena čakra Korunní. Přes tyto čakry Vám mohu posílat Boží ochranu, léčbu, energii a další pomoc v těžkých chvílích vašeho života.

Mojí specializací je Védská partnerská astrologie, kterou studuji již dlouhá léta. Je to jedna z nejstarších indických metod a je velmi přesná. Jsem také především kartářka a vykládám z více druhů karet. Dále pracuji s runami, léčivými kameny, ale především s kosmickou energií a jasnozřivostí. Samozřejmě vše provádím se svolením Vyšší moci. (Ne každému lze pomoci).

Mohu vám do života vnést mnoho světla, což nese i název Véda (světlo), ale pouze budete-li o to opravdu stát. Navedu vás tak, aby Vám v životě nebylo dovoleno sejít ze správné Bohem dané Cesty. Je to velmi náročná zkouška, která vás dovede k Bohu skrze Ježíše Krista. Mnoho ohlasů a uznání mám ve světě, za což děkuji všem lidem, se kterými jsem se mohla setkat. Já sama jsem velmi vášnivou cestovatelkou a v každé zemi je mi něco ukázáno a pootevřeno. Zůstává mnoho otázek, ale bohužel jen velmi málo odpovědí.

Na závěr bych vás chtěla upozornit na Pannu Marii, neboť Ona je naší Matkou a mnoho lidí na ní zapomnělo. Ještě bych chtěla podotknout, že v roce 2000 po Kristu bylo hodně karmy smazáno a každému z nás byla dána nová šance. Jak s ní kdo nakládá už je jeho věc. Bohužel, jak se ukazuje, čeká lidstvo další těžká novodobá karma národa.

Moje motto zní: Není čas se zdržovat!

S Láskou Vaše Sofia

VOLEJTE SOFII 906 50 10 10 linka 6

Věštírna Anemari