Výklad karet od kartářky Anemari | Výklad z karet

věštkyně - Rachel

Kartářka Anemari RACHEL

kartářka Rachel

Již více jak 15 let poskytuji výklad karet. Používám andělské karty, tarotové (cikánské) karty – Tarot a hlavně mariášové karty. Dále ovládám chiromantii (čtení z ruky), andělské a partnerské poradenství a léčitelství.

O mně:

Jsem kartářka (výklad karet), bylinkářka, chiromantka (čtení z ruky).
Komunikuji s anděly = Andělská terapie, Andělské karty, Andělské rituály. Maluji mandaly pro zlepšení momentální životní situace: mandala ochrany, štěstí, lásky, peněz... Dle výběru klienta.
Otevřeme snář pro výklad snů a pomohu Vám správně pochopit význam vašeho snu.

Motivace:

Proč mi zavolat o výklad z karet? Proč má věštba z karet?
Pomohu Vám jak se ztotožnit s životním cílem. Poradím, jak nejlépe zrušit své duševní svazky s kritikou, sebezatracováním, strachem, zlobou a starostmi. Poradím, jak se oddat svému ideálu a jak funguje zákon blahobytu a úspěchu pro každého na této planetě.

Pro osobní výklad z karet jsem tu pro Vás

VOLEJTE ANEMARI 906 50 10 10 linka 1

Ohlasy mých klientů:

Dobrý večer,
děkujeme Vám za Vaši ochotu ,vzala jste nás do velice příjemného prostředí.Operativně jste poskytla pomoc. Dokázala jste si vyslechnout můj názor, pravdivě mi odpovědět. Šla jste u všeho hned k jádru věci. Bez zbytečného obcházení. Na závěr jste mi předala užitečné rady do budoucna, abych věděla jak dále pokračovat a pracovat na sobě. Váš osobní přístup je velikým plus.
Andrea J.

Dobrý den,
Tuto zkušenost mohu doporučit všem ,kdo chtějí znát odpovědi,čistě poradit,kdo uvízl v pocitech ve kterých si neví rady či si pouze utřídit myšlenky .
Mockrát děkuji
Lenka T.

Dobrý den,
Chtěla jsem mockrát poděkovat paní Anemari za pomoc. Využila jsem její služby již několikrát a vždy mně i mé rodině moc pomohla. Mojí babičce se skoro úplně vyléčil šedý zákal, pomohla při jaterní cyrhoze mého strýce, řekla mi přesně, kdy otěhotním a jaké miminko budu čekat... naprosto jsme spokojeni a děkujeme paní Anemari, že nám vždy pomůže. Předala jsem Váš kontakt již několika lidem s tím nejlepším doporučením.
Mockrát děkuji
Lenka T.

Dobrý den,
Chtěla bych moc poděkovat paní Rachel za její výklad. Moc mi pomohl k objasnění situace.
Pěkný den
Monika

Dobrý den,
ráda bych poděkovala paní kartářce Anemari Rachel. Všechno dopadlo dobře, jen jsem to nechtěla zakřiknout, proto jsem se delší dobu neozvala a všechno dopadlo tak, jak řekla (to nejlepší možné řešení - došlo k odpuštění a nikdo se v tom problému už dál nevracel). Jsem ráda, že jsem ji oslovila, protože jsem se uklidnila a všechno se líp řešilo... Dnes jsem volala znovu, zase mně pomohla a určitě budu zase volat, až budu potřebovat, protože karty nelžou!
Díky moc za Vaše stránky
Petra

Vážená a milá paní Rachel,
velmi Vám děkuji za Váš výklad karet, byl pečlivý a příjemný a mě přinesl novou víru k hledání toho, po čem velmi toužím. Děkuji Vám, že takto pomáháte všem lidem, kteří o Váš výklad požádají, protože víru v něco lepšího by měl mít každý člověk.
Přeji Vám mnoho pozitivních klientů.
S přáním klidného dne,
Jana

Rachelko děkuji za výklad karet a zasílám přáníčko vám a celé vaší rodině jen to nejlepší a hlavně at vám andělé nesou požehnání v celém vašem konání po celý tento rok.
LK

Milá Rachel,
z celého srdce bych Ti chtěla poděkovat za přesnou a výstižnou věštbu. Byla to moje první zkušenost s výkladem a byla jsem velice spokojena. Všem lidem výklad vřele doporučuji, budete ohromeni!!
Zdeňka V.

Dobrý den,
děkuji za výklad. Ujistila jste mě, i když jsem si to nechtěla přiznat. Děkuji,
Martina

Dobrý den,
ráda bych poděkovala kartářce Anemari Rachel, hovořila jsem s ní teď v neděli asi 40 minut, řešila jsem nějaké problémy v zaměstnání a dopadlo to úplně tak, jak řekla, došlo k odpuštění, ale ještě bych potřebovala radu, protože nemám vyhráno.
Petra

Dobrý večer, děkuji za Váš vyčerpávající výklad na mojí životní situaci, moc mi to pomohlo v mém rozhodování. A přestože jsem některé věci tušila, Vy jste mi dodala jistotu a směr jak se rozhodnout. Ještě jednou děkuji,
Petra

Věštírna Anemari