Výklad z karet - rituály

Starobylé věštecké rituály nabízejí průhled do světa, který nám běžně bývá skryt. Vjemy nashromážděné tímto průhledem snad pocházejí z naší vlastní psychiky. Možná jsou poselstvím přicházejícím od jiné duše, nebo jsou něčím zcela jiným, něčím, co přesahuje naše omezené chápané věci. Tyto prastaré tradice, pokud jich použijeme s náležitou zkušeností a odborností, nám mohou odhalit a pomoci, v tom, co zrovna v tuto chvíli řešíme.

Napíši zde jen několik málo rituálů, které jsou velice účinné při správném provedení.

Pokud si sami netroufnete, stačí jen oslovit naše zkušené kartářky a ony Vám velice rádi poradí a správně navedou jak na to a jaký správný rituál si zvolit na určitou danou záležitost či situaci.

Starý anglický rituál - Vyhnání zlých duchů z obydlí

POSTUP: Tento rituál se provádí vždy, když měsíc ubývá. Začíná se nejvýše položenou místností v domě. Vymeťte koštětem všechny rohy v domě ze všech pokojů. Až skončíte na prahu svého domu, pak podržte koště ve vzduchu a třikrát jim ve větru zatřepte a otáčejte se proti směru hodinových ručiček a odříkávejte zároveň.„Duchové, odleťte s větrem,ztraťte se mi z očí.“ zaříkání ukončete tím, že zapálíte vonnou tyčinku uprostřed svého domu.

Rituál bot přináší štěstí ve finančních záležitostech

POSTUP: V pondělí ráno nabijte energií od slunečních paprsků tu největší minci, kterou zrovna máte u sebe. Držte minci před sebou a odříkávejte - „Co vidím, budiž zmnoženo, abych neměla nedostatek peněz.“ minci vložte do levé boty a obě boty si obujte. Potom v nich obejděte tři kolečka ve směru hodinových ručiček, boty opět sundejte a uložte je ve tvaru písmene T na místo, kde je nic nevyruší. Pak minci noste v botě po několik dní. Dokud si minci ponecháte, bude Vám přinášet štěstí.

Pokud máte zájem o věštecký rituál, je možno zavolat a rituál řešit přímo s námi.

Copyright © 2019 Vyklad z karet. All Rights Reserved. Design & Develop by Petr Tvrdík www.WEB-technik.cz