Věštírna Anemari Rachel | Výklad z karet


Věštírna

Věštění, tedy umění předpovídat budoucnost, fascinuje lidstvo už od samého úsvitu věků a stopy různorodých podob tohoto nádherného a fascinujícího umění, jsou patrné ve všech kulturách. Vládci antického Řecka se obraceli o radu k věštírnám vždy, když chtěli vytáhnout do boje. Jinde zas lidé odhalovali tajemství přítomného či budoucího za pomoci rozličných předmětů - od čajových lístků, karet či křišťálově koule po zvířecích vnitřností.

Každý z nás buď sám něco nevysvětlitelného prožil, anebo možná zná někoho, komu se cosi zvláštního nevysvětlitelného přihodilo. Nezvratná fakta, která by ony paranormální jevy zdůvodňovala a dokazovala, pravda po ruce nejsou, neexistuje ovšem ani důkaz opaku.

Věštecké rituály nabízejí průhled do světa, který nám běžně bývá skryt. Vjemy nashromážděné tímto průhledem snad pocházejí z naší vlastní psýchy, možná jsou poselstvím přicházejícím od jiné duše. Nebo mohou být něčím zcela jiným, něčím, co zcela přesahuje naše omezené chápání věci. Tyto prastaré tradice, pokud jich použijeme s náležitou zodpovědností a perspektivou, mohou zmnožit a probudit naše porozumění světu, nejen fyzického, ale také světu, který nevidíme, a přesto je kolem nás. Okamžitý výklad karet je dobrou možností, jak se dozvědět něco o své budoucnosti.

 

Copyright © 2019 Vyklad z karet. All Rights Reserved. Design & Develop by Petr Tvrdík www.WEB-technik.cz