Věštírna pro peníze | Výklad z karet


Výklad z karet - peníze

Peníze nebo-li Alchymie hojnosti

(vědění, jak být bohatý a šťastný)

Veškeré umění Alchymie hojnosti spočívá v tom, abyste žili bohatým a naplněným životem, bohatství však přichází skrze Vás, vaše vnitřní uvědomění si sama sebe.

Alchymie hojnosti učí jak správně pracovat s touto sílou, abyste dosáhli dokonalosti, jež je usazena ve vašem duchu, stejně jako v semínku, které se zaseje a po čase vzkvétá.

Pokud je vaše pozornost soustředěna na utrpení, pak žijete v pekle. Je-li však vaše pozornost zaměřena na štěstí, potom se dokonce i peklo mění v nebesa. Bohatství nepramení z hromadění věcí. Bohatství je důsledek vašeho myšlení a toho, jak kvalitní život žijete. Dokonce i chudý člověk se může kochat krásou svého vnitřního světa, a stejně tak i boháč se může cítit jako chudák a být nešťastný. Jestli-že jste získali peníze a přitom porušili zákony vesmíru, potom ani s pomocí těchto peněz nedokážete otevřít dveře klidu a harmonie, radosti, inspirace a lásky. Život znamená hojnost, bohatství ve všech možných rozměrech. Lidé se snaží o prosperitu a blahobyt ze všech svých sil, ale zároveň to vše sami zavrhují. Co je třeba dělat? Začít zkoumat své postoje vůči penězům a zaměňovat je za nové myšlenky. Kolik peněz jste schopni ve svém životě přijmout? Odpovíte si: „čím více tím lépe“. Ovšem není to tak, přijměte jen tolik peněz, kolik Vám dovolí vaše myšlenky. Ostatní peníze buď ztratíte, nebo je utratíte tak, že se následovně budete divit, kam se ty peníze poděly.

Moudrost Alchymie peněz spočívá v tom, že přestanete hrát hru na „více - méně“ přestanete si stěžovat na život a vládu, provedete analýzu svých myšlenek, které se týkají peněz. Začnete si budovat život takový, jaký byste ho chtěli vidět, a s klidem budete přijímat úkoly, kterými musíte projít.

Přeji Vám, aby těchto pár řádků, které jsem zde uvedla, Vám byly pomocí a pomohly Vás nasměrovat tím správným směrem a myšlením. Pokud byste měli zájem o hlubší diskuzi, ohledně Alchymie peněz, pak není problém mi zavolat. Děkuji, Rachel

Copyright © 2019 Vyklad z karet. All Rights Reserved. Design & Develop by Petr Tvrdík www.WEB-technik.cz