Výklad karet od kartářky Anemari | Výklad z karet

Kartářka a věštkyně - Rachel

věštírna, výklad z karet, kartářka

kartářka Rachel

Již více jak 15 let poskytuji výklad karet. Používám andělské karty, tarotové (cikánské) karty – Tarot a hlavně mariášové karty. Dále ovládám chiromantii (čtení z ruky), andělské a partnerské poradenství a léčitelství.

O mně:

Jsem kartářka (výklad karet), bylinkářka, chiromantika (čtení z ruky).
Komunikuji s anděly = Andělská terapie, Andělské karty, Andělské rituály. Maluji mandaly pro zlepšení momentální životní situace: mandala ochrany, štěstí, lásky, peněz... Dle výběru klienta.
Otevřeme snář pro výklad snů a pomohu Vám správně pochopit význam vašeho snu.

Motivace:

Proč mi zavolat o výklad z karet? Proč má věštba z karet?
Pomohu Vám jak se ztotožnit s životním cílem. Poradím, jak nejlépe zrušit své duševní svazky s kritikou, sebezatracováním, strachem, zlobou a starostmi. Poradím, jak se oddat svému ideálu a jak funguje zákon blahobytu a úspěchu pro každého na této planetě.

Pro osobní výklad z karet jsem tu pro Vás

Ohlasy mých klientů:

Dobrý den,
chci se podělit o velmi příjemnou a nečekanou zkušenost s kartářkou Anemari, která mi věnovala svůj čas při odpovědi na mé otázky které mne už dlouhou dobu držely ve stagnaci. Díky její přístupu jsem se rozhodla udělat rázny krok ve způsobu mého dřívějšího myšlení - snění nesprávným směrem.
Přesto, že jsou mi známe všechny meditační techniky a suprové vědomosti o Transurfingu, Kvantové fyzice, o všech motivujících technikách směrem k přerodu vlastního myšlení a vlády nad myšlenkama směrem, který nám prospívá a tvoří co chceme.... přesto, že tyto vědomosti už dávno mám a studuji, je neskutečné a až magické to slyšet od někoho, koho neznáte, ale cítíte prátelský přístup, čas a ochotu pomoct !
Rada i když známá, když zazní duplicitně a naživo z druhé strany, tak pak si člověk uvědomí, že vědomost bez aplikace není ničím.
Ale především....nejvíc vás nakopne když toto uslyšíte ....kdy jste najednou z nepochopitelných důvodů získali k ní zvláštní důveru... že jste v bezpečných "rukách" /Anemari/ ... nastane Bod obratu. Zastydíte se a začnete být zodpovědní k lehkovážným, kontraproduktivním myšlenkám - byť je často příjemné se v nich koupat a snít....
Ano, děkuji kartářce Anemari za její krásny přátelský přístup čas, reakci a pomoc.

Dobrý večer,
děkujeme Vám za Vaši ochotu ,vzala jste nás do velice příjemného prostředí.Operativně jste poskytla pomoc. Dokázala jste si vyslechnout můj názor, pravdivě mi odpovědět. Šla jste u všeho hned k jádru věci. Bez zbytečného obcházení. Na závěr jste mi předala užitečné rady do budoucna, abych věděla jak dále pokračovat a pracovat na sobě. Váš osobní přístup je velikým plus.
Andrea J.

Dobrý den,
Tuto zkušenost mohu doporučit všem ,kdo chtějí znát odpovědi,čistě poradit,kdo uvízl v pocitech ve kterých si neví rady či si pouze utřídit myšlenky .
Mockrát děkuji
Lenka T.

Dobrý den,
Chtěla jsem mockrát poděkovat paní Anemari za pomoc. Využila jsem její služby již několikrát a vždy mně i mé rodině moc pomohla. Mojí babičce se skoro úplně vyléčil šedý zákal, pomohla při jaterní cyrhoze mého strýce, řekla mi přesně, kdy otěhotním a jaké miminko budu čekat... naprosto jsme spokojeni a děkujeme paní Anemari, že nám vždy pomůže. Předala jsem Váš kontakt již několika lidem s tím nejlepším doporučením.
Mockrát děkuji
Lenka T.

Dobrý den,
Chtěla bych moc poděkovat paní Rachel za její výklad. Moc mi pomohl k objasnění situace.
Pěkný den
Monika

Dobrý den,
ráda bych poděkovala paní kartářce Anemari Rachel. Všechno dopadlo dobře, jen jsem to nechtěla zakřiknout, proto jsem se delší dobu neozvala a všechno dopadlo tak, jak řekla (to nejlepší možné řešení - došlo k odpuštění a nikdo se v tom problému už dál nevracel). Jsem ráda, že jsem ji oslovila, protože jsem se uklidnila a všechno se líp řešilo... Dnes jsem volala znovu, zase mně pomohla a určitě budu zase volat, až budu potřebovat, protože karty nelžou!
Díky moc za Vaše stránky
Petra

Vážená a milá paní Rachel,
velmi Vám děkuji za Váš výklad karet, byl pečlivý a příjemný a mě přinesl novou víru k hledání toho, po čem velmi toužím. Děkuji Vám, že takto pomáháte všem lidem, kteří o Váš výklad požádají, protože víru v něco lepšího by měl mít každý člověk.
Přeji Vám mnoho pozitivních klientů.
S přáním klidného dne,
Jana

Rachelko děkuji za výklad karet a zasílám přáníčko vám a celé vaší rodině jen to nejlepší a hlavně at vám andělé nesou požehnání v celém vašem konání po celý tento rok.
LK

Milá Rachel,
z celého srdce bych Ti chtěla poděkovat za přesnou a výstižnou věštbu. Byla to moje první zkušenost s výkladem a byla jsem velice spokojena. Všem lidem výklad vřele doporučuji, budete ohromeni!!
Zdeňka V.

Dobrý den,
děkuji za výklad. Ujistila jste mě, i když jsem si to nechtěla přiznat. Děkuji,
Martina

Dobrý den,
ráda bych poděkovala kartářce Anemari Rachel, hovořila jsem s ní teď v neděli asi 40 minut, řešila jsem nějaké problémy v zaměstnání a dopadlo to úplně tak, jak řekla, došlo k odpuštění, ale ještě bych potřebovala radu, protože nemám vyhráno.
Petra

Dobrý večer, děkuji za Váš vyčerpávající výklad na mojí životní situaci, moc mi to pomohlo v mém rozhodování. A přestože jsem některé věci tušila, Vy jste mi dodala jistotu a směr jak se rozhodnout. Ještě jednou děkuji,
Petra

Copyright © 2019 Vyklad z karet. All Rights Reserved. Design & Develop by Petr Tvrdík www.WEB-technik.cz